Tepe Gourmet Catering & Venue cateringBurada ülkemize gelen gerçek VIP müşterilere her yemeğin hikayesini doğru anlatabilen, hem yemeğe, hem anadoluya, hem de lezzete hakim bu değerli insanlarla sadece YEMEK değil, sizlere özel bir deneyim sunmak istedik.

Anadolu bugün 12.000 yıllık kültür ve ürün birikimi ile yurtdışından gelen misafirleri etkilemeye devam ederken, TEPE catering sunduğu yemeklerle kültürün simgelerini taşıyıp sizlere ve misafirlerinize özel anlar yaşatacak. Osmanlı, Bizans, İtalyan, Japon, Türk mutfaklarından en özel deneyimleri sizler için hazırladık. Sadece şeflerimizde olan özel reçetelerle sunarken, YEMEK HİKAYELERİNİ size yabancı dilde aktarıyor olacağız.

Tepe Gourmet Catering & Venue catering piyasasında alternatif, şık, ekonomik outside çalışmaları sunmayı amaçlıyor. Özellikle üst düzey firmalarla rekabet edebilmek ve mekan işletmeciliği haricinde fuar, kongre, kurumsal etkinlikler, düğünler, özel günler, ev organizasyonları vb. etkinliklerin aranan catering markası olmayı görev ediniyor.

Bugün Göbeklitepe de neler olduğunu bilen veya Siyes bulgurunun hikayesini bilen ve bu bilinç ile sizlere servis sunabilen Türkiye’nin gururu şefleri ile çalışmak hem ülkemizi, hem de size misafirlerinize karşı Özel hissettirecektir.
Yiyecek içecek servislerinde dikkat edilmesi gereken diğer önemli unsur olan servis kalitesi ise genelde gözardı edilmektedir. Serviste hata istemiyorsanız bizimle çalışmanızı öneririz. Servis elemanlarının eğitimli olması dil bilmesi organizasyonlarınızı çok etkilemektedir.